bal oldali bénulásom volt de gyakran zsibbad a lábam vajon mitől lehet és ez nem jót jelent vagy igazából ne törődjek vele
Lehet a stroke maradványtünete! Azért mindenképpen érdemes az orvosnak elmondani,mert például az ilyen tünetekre a gyógytorna nagyon kedvező hatású!
Én a helyedben sokat nem foglalkoznék vele, valószínű valamelyik idegpálya nem állt helyre 100%-osan, csak 99-re. Ahhoz képest, hogy teljes baloldal = 0 volt,ez szerintem elhanyagolható, de ha sokat foglalkozol vele ez lesz a fő problémád és megindulhat egy visszafejlődés. Mindig csak pozitívan ! Többet kihoztál magadból mint az átlag, sőt Te érted el a legtöbbet a hasonló állapotúak közül, azért tudomásul kell vennünk azt is minden nem lehet tökéletes. Ettől függetlenül törekedjünk mindig a jobbra, de ne becsüljük le soha saját eredményeinket, főleg ha sokaknak még az sem sikerült !