Laiser kezelés mellékhatás

KérdésekLaiser kezelés mellékhatás
zsoltika87 kérdezte ennyi ideje: 8 év

Kedveseim!Kérlek benneteket,hogy akinek már volt egyéb prolifelativ rethinophátiája és laiserrel kezelték,a kezelések után mit érzett,nekem határozottan rosszabb.Dec.18.-án volt az utolsó kezelésem.Tudom hogy 4-6 hét után van eredmény,de mégis aggódom.Alakulhat ez még?Persze felvettem a kapcsolatot a kezelő orvosommal is.Nem nagyon nyugodtam meg a válaszától.Lehet ez a laiser mellékhatása?Szürke háttérrrel látok,már amit látok.Bár eddig sem volt a jobb szemem egy sasszem.Köszönöm:Ildikó 

4 Válasz
Sára Biró answered 8 év ago

 Köszi Jaskó!

zsoltika87 answered 8 év ago

Kedveseim! Köszönöm a választ,még ismerkedem a csoporttal,és az oldal alkalmazásával is,/Jaskó így ismeretlenül is Fogadd Őszinte részvétem,kívánok mielőbbi megnyugvást./ Mindenkinek szép hetet:Kupainé:Ildikó

Sára Biró answered 8 év ago

 Kedves Ildikó, köszönőm a visszajelzést! Az utóbbi időben azt tapasztaltam,hogy a feltett kérdésre válaszoltunk,viszont a kérdező nem jelzett vissza!