Hizás okai

KérdésekHizás okai
Zsuzsanna Német kérdezte ennyi ideje: 12 év

 Előfordulhat -e h a sok betegség és betegségekre szedett sok gyógyxer hizást eredményez??(diéta betartott a mozgás kevesebb" okok miatt" )!!!

1 Válasz
Sára Biró answered 12 év ago

 Előfordul,hogy bizonyos gyógyszerek hajlamosítanak a hízásra,sőt biztos is! A kérdés,hogy  el lehet-e hagyni ezeket a gyógyszereket? vagy esetleg lehetne-e csökkenteni  Ezt csak a szakorvos tudná megmondani!De nem vagyok biztos,hogy azt mondaná az orvos,hogy hagyja el! 
Lenne egy javaslatom!

  • hasonlítsa össze írja,le papírra korábban mennyit mozgott naponta és most mennyit mozog?!
  • mennyit és mit evett korábban és most mennyit eszik?
  • vezessen egy táplálkozási naplót minden falatról,amit megevett + a napi mozgás legyen rajta!
  • mérje meg a testsúlyát, a haskörfogatát és írja be!
  • addig is amíg ez elkészül ahova lehet gyalog menjen!